NOVINKY

Jsme specialisté v oboru software skladového hospodářství

Chcete vědět všechny novinky ihned? Využijte on-line spojení přímo z APSI. Na úvodní obrazovce můžete kliknout na ZMĚNY A NOVINKY V APSI a zažádat o vaši úpravu v APSI.

Při pravidelném provádění update databáze se často setkáte se stavem, kdy vám Manager oznamuje, že nejsou vypnuté všechny běžící Apsi. V novém
upgrade existuje možnost běžící Apsi vypnout tlačítkem. Po cca 15 sekundách dojde k vypnutí Apsi, případně i Robota, pak můžete Upgrade provést.

Nemáte jasno, co všechno přináší nový zákon o elektronické evidenci tržeb (EET)? Více na webu www.jaknaetrzby.cz .

Vážení přátelé, v současné době naši programátoři připravuji software Apsi pro EET. 1. března bude vše připraveno !

Váš Apsi Team

V programu bylo vytvořeno nové hledání zákazníka při zápisu dokladu (faktura,paragon,objednávka….). Toto vyhledávání umožní najít zákazníka rychlejší cestou bez nutnosti otevírání adresáře pomocí F9. To dosud používá drtivá většina pracovníků a tato operace je pomalá pokud adresář obsahuje více jak 5000 adres.
Pokud Vám nové hledání nebude vyhovovat, lze i nadále používat původní postupy.

Automatický převod faktury do paragonu lze pohodlně provést pomocí nového tlačítka s nápisem „převod do paragonu“ které naleznete vpravo ve formuláři faktur. Faktura bude po převodu zrušena, pokud je poslední v řadě. Jinak bude zachována prázdná (bez položek) s poznámkou do jakého paragonu byla převedena.

Od této verze spolupracuje APSi s Prestashopem i na úrovni atributů zboží včetně skladové evidence kombinací a odesílání stavů kombinací do Prestashopu.